LUKÁŠ JURAČKA

FOTOGRAFIE, GRAFIKA

 

Narozen 23.7.1993

  Jsem studentem 3. ročníku Střední průmyslové školy a Vyšší odborné školy technické Brno, Sokolská 1.  V oboru umělecké zpracování kovů a drahých kamenů se zaměřením umělecké odlévání.  Po maturitě bych chtěl studovat a věnovat se oboru fotografie na vysokých uměleckých školách. Do mých koníčků patří hlavně focení, výtvarné umění, grafika a web design.

  Ptáte se proč právě focení?

Je to krásný umělecký směr a když vás to hodně baví, tak proč se tomu nevěnovat naplno. Můj styl focení a jaké jsou mé fotky hodnotit  nemůžu, to musí ohodnotit každý sám. Záleží, jaké máte estetické cítění. Moje fotografie vzniknou jen tak náhodou, rád experimentuji a objevuji stále nový styl focení. Je to prostě vášeň, která je pořád čím dál víc silnější. Fotím podle svého srdce a prostě, tak jak to cítím. Samozřejmě, že mě to trvá, než  vyfotím tu správnou fotografii. Fotím totiž pouze obyčejným digitálním foťákem značky Canon.

 Proč  kresba, grafika a web desigen?

  Také v brzké budoucnosti začnu  spolupracovat se studentem VUT, který studuje Fakultu informačních technologií Lukášem Frenclem, který programuje webové stánky a já se začínám věnovat webovému designu  a také hlavně reklamě. Jednu z mých reklam uvidíte na výstavě, takže pokud by jste chtěli vytvořit reklamu nebo webové stránky, tak mě kontaktujte na tel. č, které je napsané níže. Zde jedna ukázka  webových stránek:

https://klaunika.eu/in.html

 

  Dalším koníčkem je kresba, které se věnuji zatím jen okrajově, kterou bych chtěl postupně rozvíjet a věnovat se malbě obrazu.

 Zde v Art Depu to bude moje první výstava, takže uvidíte moje fotky jako první. Pokud by se vám nějaká fotografie líbila, rád vám ji prodám. Cena jedné fotografie by byla domluvou. Můžete mě kontaktovat také na tel. 720556763 nebo emailu axlwingabriel@centrum.cz